معرفی سرویس های خدمات آنلاین رزرو آپارتمان و سوئیت مبله

کیست مویی یا سینوس پیلونیدال همان سینوسی است که معمولا مو دار است و زیر پوست بین کفل ها کمی بالاتر از مقعد ایجاد می‌شود. سینوس بصورت عمودی بین کفل ها ایجاد می‌شود و به ندرت در نواحی دیگر بدن رخ می‌دهد و مستعد عفونت است. این بیماری با فیستول مقعدی و هموروئدی (بواسیر) تفاوت دارد. درمان آن هم با درمان هموروئید (درمان بواسیر) متفاوت است. تنها راه درمان کیست مویی مقعدی خارج کردن کیست به روش جراحی می‌باشد. به جز روش جراحی هیچ درمان دارویی و یا گیاهی وجود ندارد. بیمارانمعمولا نگران هزینه جراحی و لیزر کیست مو و جراحی هموروئید هستند که در اینجا به آن پرداخته ایم.

پیلونیدال یعنی ” لانه ی مو”

سینوس یک کانال باریک غیرعادی در بدن شما است. مسیر سینوس معمولا از مرکز عفونت در بافت های عمیق تر به سطح پوست می‌باشد, بدین معنی که چرک هر از گاهی به پوست منتقل و تخلیه میشود. اما در صورتیکه سوراخ‌های سطح پوست بسته شوند، ترشحات داخل حفره پیلونیدال تجمع پیدا می‌کنند و منجر به ایجاد آبسه می‌شوند.

دلایل ایجاد کیست مویی چیست؟

دلیل واقعی سینوس پیلونیدال هنوز مشخص نیست و فرضیه های مختلفی وجود دارد. برای مثال فرضیه ای میگوید این یک ناهنجاری جزئی مادرزادی بین کفل ها است و به همین خاطر بین افراد خانواده رخ میدهد. ناهنجاری در این بخش از پوست بخاطر این است که مو به جای بیرون آمدن به درون پوست رشد میکند. این بیماری در افراد پرمو و کسانی که به سبب شغلشان، ساعات زیادی از روز را در حالت نشسته هستند، بیشتر دیده می‌شود.

فرضیه دیگر میگوید در اثر فشار یا اصطکاک پوست بین کفل ها , گودی یا فرورفتگی پيدا ميكند و این خود مسئول فشرده شدن و رشد مو به درون و ایجاد کیسه یا غده ی چرکی میشود.

دلیل هرچه باشد , زمانیکه مو در پوست گیر کند باعث خارش و التهاب میشود. پوست ملتهب هم عفونت ميكند و پس از مدتی عفونت دائمی و تکراری میشود. سپس عفونت منجر به سینوسی میشود که دارای قطعاتی از مو است.

چه کسانی دچار کیست پیلونیدال می‌شوند؟

در انگلستان از هر صد هزار نفر حدود 26 نفر دچار کیست مویی پایین کمر می‌شوند و در کودکان و افراد بالای 40 سال نادر و برای مردان چهار برابر زنان رخ می‌دهد(چون بیش از زنان مو دارند)

یک سری عوامل نیز در ایجاد این مشکل دخیل هستند مانند:

 • شغلی که نشستن زیاد از حد لازم دارد
 • چاقی یا وزن زیاد
 • خارش یا آسیب دیدگی دائمی محل
 • کفل پر از مو
 • سابقه خانوادگی

این مشکل در قدیم به “صندلی جیپ” معروف بود چون بین رانندگان جیپ های ارتش متداول بود , احتمالا به خاطر ساعت ها رانندگی و بالا و پایین جستن که منجر به خارش و جراحت جزئی و فشار به کفل ها بوده است.

علائم کیست مویی

سینوس پیلونیدال در وحله اول علائمی ندارد و شخص از وجود آن بی اطلاع است. بعضی ها در ابتدا و هنگام شستشو احساس توده‌ای بی درد در محل می‌کنند. در واقع علائم این بیماری زمانی ظاهر می‌شود که کیست عفونی شده و تبدیل به آبسه شود.

علائم نوع حاد

در صورتیکه بیماری حاد و مزمن شود، می‌تواند علائم زیر را داشته باشد:

 • احساس درد و قرمزی
 • چرک و ترشح
 • درد هنگام نشستن
 • تب و لرز

علائم نوع مزمن

از هر ده نفر حدود چهار نفر دچار سینوس پیلونیدال تکراری میشوند و درد ناشي از آن كمتر از مورد حاد است چون معمولا مقداري چرك از سينوس خارج و فشار كمتر ميشود و هرچند عفونت كاملا رفع نميشود ولي درد كاهش مي يابد  و آنچنان شديد نخواهد بود. بنابراين علائم درد و تخليه چرك براي مدت طولاني ادامه خواهد داشت و هر از گاهي عود ميكند تا سينوس طي جراحي درمان شود.

روش‌های درمان کیست مویی

در صورت عفونت باید داروهای آنتی بیوتیک مصرف شود و برای رفع درد مسکن هایی مانند پاراسیتامول و یا آیبوپروفن تجویز می‌شوند. جراحی با لیزر در این مرحله احتمالی است. در صورت جراحی با لیزر که معمولا در مطب به صورت سرپایی بدون درد وخونریزی انجام می‌شود، توده چرکین شکاف خورده و تخلیه می‌شود. درمان با دارو و درمان کیست مویی به روش خانگی به هیچ عنوان قطعی نیست و در اکثر مواقع برای کاهش عفونت و التهاب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

درمان کیست مویی با لیزر و بدون جراحی

اگر علائمی وجود ندارد:درصورتیکه علائمی موجود نباشد توصیه می‌شود سریعا موها تراشیده و محل عاری از مو و تمیز نگهداری شود.

اگر علائم حاد باشند: در صورت عفونت باید داروهای آنتی بیوتیک مصرف شود و برای رفع درد مسکن هایی مانند پاراسیتامول و یا آیبوپروفن تجویز می‌شوند. جراحی با لیزر در این مرحله احتمالی است. در صورت جراحی با لیزرکه معمولا درمطب به صورت سرپایی بدون درد وخونریزی  انجام میشود  توده ی چرکین شکاف خورده و تخلیه می‌شود.

در اکثر موارد جراحی با لیزر لازم است و برای درمان این مشکل چندین روش موجود است که پزشک از مزایا و معایب هر یک بیمار را مطلع میکند. گزینه های موجود به این شرح هستند:

برش با لیزر و التیام خود به خود: در درمان کیست مویی بدون جراحی، بخشی از پوست پیرامون این عارضه با لیزر برش میخورد. در این روش زخم بسته نمیشود تا بطور طبیعی التیام یابد که معمولا چندین هفته طول میکشد و باید از آن کاملا طبق دستور پزشک مراقبت شود. مزیت این روش در این است که کل بافت ملتهب برداشته و احتمال برگشت بیماری بسیار کم است.

 • برش با لیزر و بخیه: بدین معنا است که فقط بخش سینوس یا کیست با لیزر برداشته میشود. در این روش برش سینوس با لیزر بیضی شکل است و سپس دو طرف برش به هم رسانده و بخیه میخورد. مزیت این روش در صورت موفقیت اینست که زخم سریعا التیام می یابد ولی احتمال برگشت سینوس و یا عفونت محل در مقایسه با روش اول بیشتر است. البته درصورتیکه بخیه از بین کفل ها به بیرون زده شود خطرهای احتمالی کمتر خواهند بود.
 • تکنیک جراحی پلاستیک: در بعضی موارد که سینوس تکراری و گسترده است برای برداشتن سینوس و پوست پیرامون جراحی پلاستیک توصیه میشود.

دوره‌ی پس از جراحی و لیزر کیست مویی

مراقبت بعد از جراحی باید طبق دستور پزشک و بسته به نوع جراحی انجام شود تا از عود مجدد بیماری و یا بروز عفونت جلوگیری شود. زخم باید کاملا تمیز و عاری از مو نگهداری شود. طبق توصیه ی جراحان معمولا باید زخم را حتی پس از التیام عاری از مو نگه داشت و هر چند هفته یک بار موها را به روش های گوناگون از بین برد که در این صورت احتمال برگشت بیماری کاهش می یابد. همچنین رعایت بهداشت فردی، استفاده از توالت فرنگی تا چند روز بعد از جراحی و نشستن صحیح از موارد دیگری است که باید رعایت شود. اگر شما هم برای انتخاب روش جراحی و لیزر کیست مویی جراحی و لیزر کیست مویی  سر دو راهی قرار گرفتید، بهتر اسن با مشورت پزشک یک روش را انتخاب کنید.

پروتز سینه منتور چیست؟

لیزر شقاق چیست؟

+ نوشته شده در دوشنبه نوزدهم اسفند 1398 ساعت 16:52 توسط آپارتمان مبله بدون نظر

چگونه در تهران آپارتمان مبله اجاره کنیم؟ همانطور که در مقالات گذشته بیان کردیم در سالیان اخیر گردشگرا و مسافران برای سفرهای کوتاه مدت خود اجاره سوئیت در تهران را به هتل ها و مهمانسراها ترجیح می دهند. دلایل آن را هم کیفیت، تنوع و راحتی بیشتر اجاره آپارتمان مبله نسبت به هتل و مهمانسرا است. تهران مبله 724 که یک تیم کامل در زمینه اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران خدمات به مسافرین و گردشگران عزیز ارائه می دهد، در این مطلب تمام مراحل رزرو و اجاره آپارتمان مبله در تهران و اجاره سوئیت مبله را به شما مخاطبین ارجمند یادآوری می نماید.

 

نحوه رزرو  و اجاره آپارتمان مبله در تهران مبله 724

 ابتدا علاقمندان باید به سایت تهران مبله 724 رفته و از آپارتمان مبله های قرار داده شده در وب‌سایت دیدن فرمایند. این آپارتمان ها در چهار دسته بندی شمال تهران، شرق تهران، مرکز تهران و غرب تهران هستند. تنوع خوبی در آن‌ها نظیر موقعیت، قیمت، متراژ، تعداد اتاق خواب، نوع سرویس بهداشتی، اماکانتی نظیر اینترنت، آسانسور و پارکینگ، دیده می‌شود.

 

پس از انتخاب آپارتمان مورد نظر با شماره های قرار داده شده در وب‌سایت با اپراتورهای شرکت تماس گرفته و شرایط و انتخاب خود را به آن ها اعلام می نمایید. اپراتورها نیز شرایط را به شما اعلام می نمایند. پس از توافق شما با پرداخت مبلغی به حساب اعلام شده از طرف اپراتور ها به عنوان بیعانه آپارتمان مورد نظر برای تاریخ مورد نظر برای شما رزرو می‌شود.

 

پس از آن شما با دریافت آدرس آپارتمان در تاریخ مورد نظر کلید آن را در محل از سرایدار و نگهبان دریافت می کنید. لازم به ذکر است که اپراتورهای تهران مبله 724 به صورت 24 ساعته پاسخگو مسافرین و مشتریان عزیز هستند.

+ نوشته شده در دوشنبه نوزدهم اسفند 1398 ساعت 11:51 توسط آپارتمان مبله بدون نظر

رزرو خانه مبله در تهران: زمانی که به هر دلیل قصد سفر به شهر تهران را داریم، اولین مشغله فکری پیش از سفر محل اقامت است. در این مرحله، موارد زیادی برای انتخاب داریم. می‌توانیم پیش از سفر اقدام به رزرو هتل کنیم یا بدون برنامه، زمانی که به تهران رسیدیم به تاکسی بگوییم ما را به نزدیک‌ترین هتل یا مسافرخانه ببرد. هر کدام از این روش‌ها می‌تواند دردسر‌های مخصوص خود را داشته باشند. 

برای مثال هتل‌ها ممکن است هزینه بالایی داشته باشند و برای کسی که قصد یک تا چند روز اقامت در تهران را دارد، هزینه به صرفه‌ای نداشته باشند. مسافرخانه‌ ها هم مشکلات خاص خود را دارند. ممکن است امکانات کافی نداشته باشند و ...

وب‌سایت‌های خدمات اجاره آپارتمان مبله چه خدماتی به مسافران ارائه می‌دهد؟

برای بهبود این مشکلات اقدام به جمع آوری و ارائه مجموعه کاملی از سوئیت‌ها و خانه‌های مبله در شهر تهران شده است. شما در وب‌سایت های اجاره سوئیت مبله می‌توانید اقدام به رزرو خانه و سوئیت مبله با امکانات کامل کنید. موارد موجود به شکل آگهی مشخص شده‌اند. هر آگهی دارای شرح کامل امکانات خانه یا سوئیت به همراه تصاویر است. آپارتمان‌ها و سوئیت‌های موجود در این وب‌سایت‌ها در مناطق مختلف تهران قرار دارند و دارای قیمت‌های مختلف هستند. 

آپارتمان‌ها با چه شرایطی اجاره داده می‌شوند؟

لازم به تذکر است که این آپارتمان‌ها و سوئیت‌ها مالک‌های مختلفی دارند و متعلق به مجموعه 021 مبله نیستند. ما سرویس دهنده خدمات رزرو آنلاین آپارتمان و سوئیت هستیم. اجاره آپارتمان مبله در تهران چه به صورت بلند مدت و چه کوتاه مدت بستگی به مالک آپارتمان مبله مورد نظر شما دارد. برای مثال بعضی از صاحبان آپارتمان‌ها تمایل به اجاره بلند مدت آپارتمان خود ندارند. بسته به صاحب آپارتمان یا سوئیت مواردی مانند برگزاری مهمانی، به همراه داشتن حیوانات آپارتمانی و ... می‌تواند مجاز یا غیر مجاز باشد. تمام این موارد در مشخصات هر آگهی ثبت شده است.

اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران تنها با دریافت مدارک امکان پذیر است. همچنین امکان اجاره آپارتمان یا سوئیت به صورت ساعتی برای افراد مجرد وجود ندارد. شما هموطنان عزیز در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید در وب‌سایتهای اجاره سوئیت در تهران، آپارتمان یا سوئیت دلخواه خود را انتخاب و رزرو کنید. تنها با چند کلیک و در کوتاه‌ترین زمان محل اقامت دلخواه خود را پیدا می‌کنید.

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و نهم بهمن 1398 ساعت 14:6 توسط آپارتمان مبله بدون نظر

جراحی پلک به چه شکل است؟

انواع عمل های پلک به شرح زیر می باشد:

بلفاروپلاستی جهت اصلاح پف پلک ها

ترمیم و عمل عضله پلک برای اصلاح افتادگی پلک

عمل لیفت ابرو برای اصلاح افتادگی ابرو

لیفت آندوسکوپی پیشانی و ابرو جهت ترمیم بخش فوقانی صورت

لیفت گونه ها جهت افتادگی میانی صورت

همچنین تزریق بوتاکس، تزریق چربی درست مانند تزریق چربی به باسن، و تزریق فیلر یا همان ژل نیز در ترمیم معایب اطراف چشم و زیبایی پلک و حالت چشم موثر هستند.

 

بلفاروپلاستی عمل جراحی زیبایی پلک چشم قبل و بعد

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی چیست و چگونه انجام می شود

عمل پلک یا بلفاروپلاستی ظاهر پلک های بالا یا پایین یا هر دو را بهبود می بخشد و موجب ظاهر جوانتر در ناحیه اطراف چشم ها شده و باعث می شود شما سرحال تر و هوشیارتر بنظر برسید. پلک های افتاده موجب پیرتر بنظر رسیدن و حتی اختلال در میدان دید می شوند. جراحی پلاستیک پلک ( بلفاروپلاستی ) این مشکلات را تصحیح می کند و همچنین پف آلودگی زیر چشم ها را که شما را خسته نشان می دهد رفع می نماید.

 

عمل پلک چشم بالا و پایین

 

عمل پلک چشم بالا و پایین

در عمل پلک، پوست٬ عضله و چربی اضافی در پلک بالا و پایین برداشته می شوند. در نتیجه می تواند یک ظاهر شاداب و جوان تر در ناحیه دور چشم به شما بدهد. در بعضی موارد ممکن است جراح توصیه به انجام عمل لیفت ابرو یا جوان سازی پوست اطراف چشم با لیزر یا پیلینگ برای بهبود چین و چروک های ظریف نماید. در عمل جراحی پلک فوقانی برش ها معمولاً بر روی خطوط و چین های طبیعی پلک داده شده و بخیه ها با ظرافت بسیار زیادی زده می شوند تا قابلیت دید محل جراحی حداقل باشد. در پلک تحتانی برش در محل نامشهودی در زیر مژه ها قرار داده می شود. گاهی برش عمل پلک تحتانی از داخل پلک می باشد و هیچ برشی روی پوست لازم نیست.

 

عمل پلک بالا بلفاروپلاستی پلک بالا عمل جراحی زیبایی پلک

 

عمل پلک بالا

 

معمولاً برای عمل پلک ها بیهوشی عمومی لازم نیست و بی حسی موضعی همراه با تجویز داروهای آرام بخش زیر نظر متخصص بیهوشی کافی می باشد. بعد از عمل چشم ها بسته نمی شوند فقط گاهی پانسمان کوچکی روی محل برش پلک فوقانی گذاشته می شود. بخیه ها معمولاً بعد از٣-٥ روز کشیده می شوند.

 

نتیجه نهایی عمل پلک در طی چندین هفته ظاهر می شود اما ممکن است برای بهبودی کامل خطوط برش جراحی نیاز به یک سال زمان باشد. گرچه نتایج جراحی زیبایی پلک ها در موارد خاصی دائمی هستند٬ روند پیرشدن قطع نمی شود. محافظت در مقابل نور خورشید به حفظ نتایج کمک می کند.

 

بلفاروپلاستی یا عمل جراحی پلک چشم جهت برداشتن و اصلاح بافت پشت و زیر چشم کاربرد دارد در تصویر قبل و بعد جراحی پلک پایین را می بینید

 

بلفاروپلاستی پلک پایین

 

دو عمل شایعی که همراه جراحی زیبایی پلک بالا انجام می شوند لیفت ابرو و قطع عضلات مربوط به اخم هستند. در مواردی که ابرو ها بخصوص در قسمت خارجی دچار افتادگی هستند عمل لیفت ابرو با ثابت کردن ابرو در قسمت مناسب از طریق همان برش جراحی پلک انجام می شود که به آن Browpexy می گویند. در مواردی هم که به علت قوی بودن عضلات مربوط به اخم کردن٬ خطوط عمودی بین دو ابرو در حال عمیق شدن هستند می توان بجای استفاده مکرر از بوتاکس از طریق همان برش جراحی پلک این عضلات را قطع نمود تا از بدتر شدن وضعیت ذکر شده جلوگیری بعمل آید.

 

یکی دیگر از اعمال جراحی پلک که معمولاً در پلک پایین انجام می شود٬ جابجاکردن چربی های زیر چشم است بطوری که چربی هایی که موجب پف آلودگی پلک تحتانی می باشند را تغییر محل داده و در ناحیه گوشه داخلی پلک تحتانی که فرورفته است جایگزین می نماییم و به این وسیله علاوه بر ایجاد تعادل در ناحیه پلک تحتانی موجب رفع ظاهر خسته چشم می شویم.

 

بلفاروپلاستی یا عمل جراحی پلک چشم جهت برداشتن و اصلاح بافت پشت و زیر چشم کاربرد دارد در تصویر برش فوقانی و برش تحتانی را می بینید

بلفاروپلاستی

 

بلفاروپلاستی مصری

در اکثر مواقع کاندیداهای جراحی بلفاروپلاستی از افرادی هستند که نیازمند اصلاح افتادگی پلک و پف چشم و ترمیم چین و چروک پلک و اطراف چشم هستند. اما برخی دیگر از کاندید های این جراحی به دنبال درشت تر شدن و کشیده تر شدن فرم کلی چشمان شان هستند که به نام بلفارو پلاستی مصری معروف شده است و در این نوع جراحی فرم چشمان مصری الگو قرار می گیرد.

جراحی پلک با لیزر

در واقع در این نوع عمل به جای استفاده از تیغ جراحی در برش ها از لیزر استفاده می شود که به نام بلفاروپلاستی با لیزر معروف شده است و این در خالی است که بیمار تصور می کند عمل پلک بدون برش انجام می شود و تنها لیزر تابانده می شود اما این تصور از بلفاروپلاستی با لیزر کاملا اشتباه است. در برخی موارد از تاباندن لیزر جوانسازی جهت بهبود و جوانسازی وضعیت اطراف چشم مورد استفاده قرار می گیرد

چرا پلک ها دچار تورم و افتادگی می شوند؟

هر فردی در طول زمان، تغییراتی را در پلک های خود تجربه می کند. با هر پلک زدن(که در طی دوران زندگی شما میلیاردها بار رخ می دهد) عضلات و پوست پلک های فوقانی قدری کشیده می شوند ولی فیبرهای الاستیک موجود در پوست، آنها را به موقعیت طبیعی خود باز می گردانند. یک باند کشی را تصور کنید که آن را بکشید و سپس رها کنید و این کار را مرتبا” تکرار نمایید. به راحتی می توانید ببینید که چه اتفاقی در پلک های شما رخ می دهد، در طول زمان، پوست و عضلات پلک بالا طویل تر می شوند و در نهایت یک چین کوچک پوستی به دلیل پوست اضافه، به وجود می آید که به سمت خارج برجسته شده و روی پلک آویزان می شود. در بعضی افراد، این پوست حتی تا روی مژه ها می آید و در فرد، ایجاد احساس ناراحتی کرده و نگاه کردن به سمت بالا را مشکل می سازد. اگر مشکل شدید باشد، فرد متوجه محدودیت دید خود توسط پلک پایین افتاده می شود.

 

ایجاد پوست اضافه در پلک بالا می تواند به دلیل پایین افتادگی ابرو باشد. در این موارد، عمل پلک به تنهایی نمی تواند نتیجه ایده آل بدنبال داشته باشد.

 

پایین افتادگی پلک تحتانی، به صورت کیسه های زیر چشم خود را نشان می دهد. تقریبا هر فردی در این ناحیه دچار درجاتی از افتادگی است. نیروی جاذبه زمین و افزایش سن، مهم ترین عوامل در این زمینه اند ولی حتی افراد جوان نیز ممکن است دارای ذخیره چربی اضافه در زیر چشم ها باشند.

 

چشم ها توسط لایه ضخیمی از بافت چربی محاصره شده اند که توسط یک غشاء در محل خود محکم شده است. در طول زمان این غشاء سست می شود و به بافت چربی، اجازه حرکت به سمت پایین را می دهد. پوست و عضله، توسط بافت بیرون زده، کشیده می شوند و ایجاد بیرون زدگی پف آلودی را می کند که نمی توان آن را با مواد آرایشی مخفی نمود. این مشکل اغلب صبح ها بد تر است زیرا در حالت دراز کشیده، مایع در بافت چربی جمع می شود بعد از بلند شدن از خواب، جاذبه زمین مایع را بیرون می کشد ولی اگر بافت چربی اضافه، زیاد باشد، زمان بیش تری برای خروج مایع از آن و کاهش تورم لازم است.

 

خوشبختانه مشکلات پلک را می توان بطور بسیار موثر توسط عمل بلفاروپلاستی که عمل نسبتا ساده ای است، بر طرف نمود. در این عمل، پوست و عضلات و بافت چربی اضافه برداشته می شود. این عمل اغلب با سایر اعمال جراحی پلاستیک صورت مانند بالا بردن ابرو، کشیدن صورت یا skin resurfacing همراه می شود. اگر چشم های شما باعث می شود که ظاهر شما پژمرده ،ناراحت یا خسته به نظر آید، عمل بلفاروپلاستی می تواند باعث بهبود واضح آن ها شده و به شما ظاهری با نشاط تر، هوشیار تر و جوان تر ببخشد. در عمل جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، پوست اضافه پلک بالا و پایین برداشته می شود و میزان بافت چربی زیر چشم ها کاهش داده می شود. جراحی را می توان بسته به مشکل موجود، روی پلک های بالا یا پایین و یا هر دو انجام داد.

مراقبت پس از عمل پلک

در این نوع مراقبت برخلاف دیگر جراحی های پلاستیک هیچ پانسمانی روی چشم ها قرار نمی گیرد، فقط ممکن است قطعه ای چسب، روی پلک یا گوشه چشم ها قرار داده شده باشد که نباید به آن دست بزنید.

پلک ها و نواحی اطراف آنها متورم و کبود هستند. تورم غیر قرینه بین دو طرف، غیر طبیعی نیست.

ممکن است در ۴۸ ساعت اول بعد از عمل تورم افزایش می یابد ولی کم کم از بین خواهد رفت. ممکن است در هنگام صبح، تورم پلک ها بیش تر باشد که این نکته هم ایرادی ندارد.

وظایف مراقبتی بیمار بعد از عمل پلک

۱.سر خود را تا جای ممکن بالا نگهدارید.

۲.بیمار می تواند ۲ تا ۴ ساعت پس از عمل پلک از بیمارستان مرخص شود.

۳.از فعالیت شدید پس از عمل پلک باید پرهیز شود

وضعیت مناسب برای خواب پس از عمل جراحی عبارت است از:

۴.خوابیدن به پشت در حالی که قسمت فوقانی بدن بالاتر قرار گرفته است.

۵.جهت مراقبت از زخم جراحی و ملتحمه بیمار باید در چند روز اول پس از جراحی از عینک آفتابی استفاده نماید

۶.آنتی بیوتیک که در حین عمل تجویز شده باید برای مدت ۵ روز پس از عمل پلک ادامه یابد.

۷.در طی ۲۴ ساعت اول زخم پلک باید به طور متناوب و در حد متوسط سرد شود.

۸.بخیه ها توسط جراح ۴ روز پس از عمل جراحی برداشته می شوند

۹.بیماران مستعد ایجاد بافت اسکار باید پلک فوقانی را با یک کرم محافظت کننده از روز ۱۴ پس از عمل ماساژ دهند

۱۰.در صورت وجود استعداد ایجاد تورم و کبودی داروی کاهنده میزان تورم باید تجویز شود ۱۱.هرگونه اسکار کوچک روی پلک را می توان پس از ۶ ماه تا ۱ سال به وسیله لیزر محو نمود

۱۲.دو هفته پس از عمل جراحی پلک بیمار می تواند به فعالیت بدنی طبیعی از جمله ورزش برگردد

 

سایر مطالب:

+ نوشته شده در شنبه بیست و ششم بهمن 1398 ساعت 14:59 توسط آپارتمان مبله بدون نظر

آموزش اجاره سوئیت در کیش: کیش یکی از بهترین جاذبه‌های گردشگری کشورمان است. بیشتر افراد با هر سلیقه‌ای به سفر کیش علاقه دارند. حال ممکن است به فکر روش‌هایی برای بهینه‌ کردن هزینه‌ها برای این سفر باشیم. بلیط هواپیما که قیمتش مشخص است! اما می‌توانیم به جای هزینه بالای هتل، آپارتمان مبله یا سوئیت برای چند روز اجاره کنیم. این روش می‌تواند دارای قیمتی چند برابر ارزان‌تر از هتل باشد. ما در این مقاله قصد داریم شما را با روش‌های اجاره سوئیت در کیش آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا اطلاعات خود را در مورد شرایط آپارتمان‌ها و سوئیت‌های مبله در کیش با شما درمیان بگذاریم. 

 

اجاره سوئیت مبله در کیش

1. ساده‌ترین راه برای پیدا کردن آپارتمان یا سوئیت مناسب شرایطمان، جستجو در سایت‌های اجاره آپارتمان مبله و اجاره سوئیت مبله کیش است. با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توانید تعدادی از این وب‌سایت‌ها را پیدا کنید. بهتر است قبل از سفر خود آپارتمان یا سوئیت مورد نظر خود را رزرو کنید تا با خیالی آسوده زمانی که به کیش رسیدید، دغدغه‌ی کجا برویم را نداشته باشید.

 

2. گاهی آژانس‌‌های مسافرتی هم پیشنهادات خوبی به شما می‌دهند. بهتر است این پیشنهادات هم در نظر بگیرید. زیرا ممکن است قیمت یا امکانات آن بهتر از جاهای دیگر باشد. پس این نکته را هم در نظر داشته باشید.

 

3. اگر نه موفق به رزرو در اینترنت شدید و نه آژانس هواپیمایی پیشنهاد خاصی برای محل اقامت به شما داد، نگرن نباشید! می‌توانید حتی بدون رزرو قبلی به یکی از دفاتر املاک در کیش مراجعه کنید. سپس به راحتی می‌توانید بین موارد موجود آپارتمان یا سوئیت دلخواه خود را انتخاب کنید. 

 

قیمت اجاره سوئیت مبله در کیش

به راحتی می‌توانیم بگوییم که امکان اجاره روزانه آپارتمان مبله یا اجاره آپارتمان ارزان در کیش وجود دارد. با کمی جستجو بیشتر می‌توانید سوئیت مبله با قیمتی ارزان پیدا کنید. قیمت اجاره آپارتمان مبله در کیش بر اساس تعداد اتاق‌های آپارتمان و امکانات آن خانه تعیین می‌شود. بازه انتخاب‌های شما وسیع است. زیرا می‌تواند از ساده‌ترین سوئیت‌ها تا لوکس‌ترین آپارتمان‌ها را شامل شود. 

 

امکانات سوئیت‌ها و آپارتمان‌های اجاره‌ای کیش

اماکانات معمول بیشتر جاهایی که شما اجاره خواهیید کرد، معمولا موارد زیر است: 

اتاق‌خواب: اسپیلت، تخت، کمد و دراور، اتو، سشوار و ...

آشپزخانه: یخچال، چای یا قهوه ساز، ماکروفر، گاز، وسایل آشپزی و ...

حال یا پذیرایی: مبلمان، میز و صندلی، تلوزیون و گیرنده دیجیتال، اسپیلت و ...

امکاناتی که در بالا ذکر شد، معمولا در همه سوئیت‌ها و آپارتمان‌ها وجود دارد. اما امکانات دیگر را ممکن است بعضی داشته باشند و بعضی نداشته باشند.  این موارد حداقل‌ها محسوب می‌شوند. البته سرویس بهداشتی و حمام هم در هر منزل یا سوئیتی وجود دارد. 

همان‌طور که توضیح دادیم، امکانات این آپارتمان‌ها و سوئیت‌ها کامل هستند و مسافران تنها وسایل شخصی و بهداشتی خود را به همراه داشته باشند، کافی است. البته می‌توانید ملحفه شخصی هم به همراه داشته باشید هر چند که استاندارد‌های بهداشتی در این مکان‌ها رعایت می‌شود. 

 

اجاره خانه در کیش (بلند مدت)

اگر جزیره زیبای کیش را برای اقامت طولانی مدت انتخاب کرده‌اید، حتما به فکر اجاره یک خانه مناسب هستید. خانه‌های موجود برای اجاره بیشتر در شهرک صدف قرار دارند. قیمت اجاره خانه در کیش هم متفاوت است. این قیمت به توجه به امکانات و متراژ منازل تعیین می‌شود. برای مثال خانه 135 متری، 5 سال ساخت در شهرک صدف با قیمت 220 میلیون تومان سال گذشته رهن کامل آگهی شده است. حداقل اجاره را می‌توانیم 2 میلیون تومان در نظر بگیریم.

سوئیت کیش- شهرک صدف

 

اگر قصد اجاره خانه با قیمت خیلی ارزان را دارید، خانه‌های قدیمی انتخاب مناسبی هستند. این خانه‌ها بیشتر در محله های بومی نشین وجود دارند که قیمتی به مراتب ارزان‌تر از خانه‌های شهرکی یا آپارتمان‌های برج‌ها است. 

 

قیمت اجاره سوئیت مبله در کیش از شبی 400 هزار تومان آغاز می‌شود. این قیمت‌ بر اساس امکانات بیشتر و کم‌تر می‌شود. 

 

سوئیت ساحلی هم برای اجاره وجود دارد؟

بله بسیاری از برج‌ها دارای سوئیت‌های رو به دریا هستند. البته لازم به تذکر است که این سوئیت‌ها به دلیل داشتن طرفدار بیشتر در ایام تعطیلات سریع پر می‌شوند و همچنین قیمت بالاتری نسبت به سایر سوئیت‌های هم سطح خود دارند.

سوئیت کیش- روبه دریا

 

اجاره اتاق در کیش به چه شکل است؟

بعضی از افراد ممکن است برای دلایلی غیر از تفریح به کیش بیایند. این افراد ممکن است تمایلی به رزرو هتل نداشته باشند و یک اتاق با هزینه‌ای کم نیاز داشته باشند. اجاره اتاق در کیش مانند آپارتمان ها و سوئیت هایی که به صورت اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران یا اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران ، اجاره داده می‌شوند، می‌تواند برای این گونه اشخاص به صرفه باشد. این اتاق‌ها به صورت پانسیون به مسافران خدمات می‌دهند.

 

اجاره ویلا در کیش

یکی از ارکان اصلی در سفرهای دسته جمعی، ویلای بزرگ است. دوستان یا اقوامی که دسته جمعه سفر می‌کنند، معمولا ترجیح می‌دهند یک ویلا اجاره کنند. با این انتخاب صرفه جویی بیشتر در هزینه محل اقامت کرده‌اند و البته در کنار هم خواهند بود. برای اجاره ویلا در کیش می‌توانید از یکی از سه روشی که در ابتدای مطلب گفتیم، استفاده کنید.

سوئیت کیش - ویلا

 

نکات مهم پیش از اجاره سوئیت یا آپارتمان در کیش

1. پیش از رزرو و پرداخت وجه، حتما امکانات آپارتمان یا سوئیت مورد نظر خود را بررسی نمایید. 

2. فاصله محل اقامت تا مراکز تفریحی و خرید را در نظر داشته باشید. 

3. پیش از مستقر شدن وسایل منزل را بررسی کنید. در صورت خراب شدن وسیله‌ای خسارت از شما دریافت خواهد شد.

 

021 مبله سرویس آنلاین اجاره آپارتمان مبله در تهران و اجاره سوئیت در تهران

+ نوشته شده در دوشنبه بیست و یکم بهمن 1398 ساعت 16:25 توسط آپارتمان مبله بدون نظر

لیپوساکشن شکم یکی از محبوب ترین روش های درمان چاقی شکم در میان مردان و زنان است.  درمان هایی مانند درمان کیست مویی ، درمان بواسیر  و درمان هموروئید درمان های سخت محسوب می‌شوند و گاها در صورت عدم درمان صحیح احتمال عود در برخی از آن ها وجود دارد. البته فیستول مقعدی با کیست مویی و هوروئید تفاوت دارد. اما درمان چاقی شکم و پروتز سینه منتور این گونه نیستند. دلیل این محبوبیت می تواند بسته به چند عامل باشد. در هنگام جراحی شکم برش عمیقی ایجاد نمی شود. پزشک تنها چند سوراح میلیمتری بر روی شکم ایجاد کرده و از همان سوراخ ها به کمک درستگاه لیپوساکشن چربی را لیز کرده و خارج می کند. در این جراحی بر روی شکم بخیه ای دیده نمی شود. دلیل دیگر می تواند قدیمی بودن این روش باشد که ثابت کرده بی خطر و بسیار کم عارضه است.

+ نوشته شده در دوشنبه بیست و یکم بهمن 1398 ساعت 10:42 توسط آپارتمان مبله بدون نظر

زمستان، فصلی برای سفر به جنوب ایران: اصفهان یکی از تاریخی ترین شهرهای ایران است که علاوه بر جاذبه‌های تاریخی دارای جاذبه‌های گردشگری و طبیعی بسیار زیادی نیز می‌باشد. شاید به همین دلیل باشد که اصفهان به نقش جهان شهرت دارد. یکی از جاذبه های طبیعی اصفهان آبشار سمیرم می‌باشد که سالانه هزاران گردشگر را از سراسر ایران به خود جذب می کند. در ادامه این بار به اصفهان رفته و آبشار زیبای سمیرم را به شما علاقمندان معرفی می نماید. یادآوری می شود که گردشگرانی که خارج از استان به اصفهان سفر می کنند برای اقامت به صورت اجاره آپارتمان مبله در تهران و اجاره روزانه آپارتمان مبله میتوانند به وب سایت های اجاره آپارتمان ، ویلا یا سوئیت مراجعه نمایند.

 
 
معرفی آبشار سمیرم
آبشار سمیرم یکی از آبشارهای زیبا و دیدنی ایران، محسوب می شود که در چهار کیلومتری شرق شهر سمیرم و در صد و شست کیلومتری جنوب شهر اصفهان، در اعماق تنگه‌ ای به نام تنگه سمیرم، با محیطی سنگی قرار گرفته است. این آبشار با همه زیبایی‌های خود و طبیعت سبز و کوهستانی اطراف خود در فصول گرما مخاطبین و علاقمندان زیادی را به خود جذب می‌کند.
ارتفاعات زاگرس دارای زیبایی های خیره کننده ای می‌باشند که یکی از جذاب‌ترین آنها آبشار سمیرم است. در واقع می توان آبشار سمیرم را عروس زیبای رشته کوه های زاگرس دانست که ارتفاع این آبشار ۳۵ متر است. منطقه آبشار سمیرم دارای آب و هوای بسیار سردی است. به طوری که در تابستان نیز شب های سردی دارا می باشد.


 
اگرچه فصل بهار و اوایل تابستان بهترین زمان برای دیدن از این آبشار است اما در این فصول به دلیل شلوغی بیش از حد مسافران و گردشگران احتمالا جایی برای نشستن روی نیمکت ها پیدا نشود و صدای زیبای خروش آبشار در سر و صدا و شلوغی های گردشگران و بازدید کنندگان گم می‌شود. اما در فصل زمستان به دلیل خلوت بودنش می‌توان نهایت استفاده را از آن برد و با آرامشی وصف نشدنی گوش به خروش آن نواخت. البته سردی زیاد و همچنین بارش برف و باران می تواند این امر را غیر ممکن سازد.

در پایان اشاره می شود برای اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران یا اجاره سوئیت در تهران یا اجاره سوئیت مبله در هر شهری میتوانید با یک سرچ ساده به وب‌سایت هایی که خدمات اجاره آپارتمان مبله را انجام می‌دهند، برسید و با قیمتی بسیار بهتر از هتل سوئیت یا آپارتمان مبله مورد نظر خود را پیدا کنید.

+ نوشته شده در سه شنبه هشتم بهمن 1398 ساعت 11:51 توسط آپارتمان مبله بدون نظر

زیباترین روستاهای ایران از نظر وب‌سایت theculturetrip.com: کشور عزیز ما ایران به دلیل برخورداری از طبیعت زیبا و تمدن کهن همواره زبانزد گردشگران نقاط مختلف دنیا است. در این مطلب از سری مطالب آپارتمان مبله وب‌سایت 021Moble به ترجمه یکی از بلاگ پست‌های وب‌سایت مطرح theculturetrip.com پرداخته‌ایم. در این بلاگ پست بهترین روستاهای ایران که به گردشگران توصیه می‌شود در هر موقعی از سال که وقت داشتند، چمدان‌های خود را بردارند و بروند، معرفی شده است. با ما همراه باشید تا در ادامه این مطلب به بررسی این مقاله بپردازیم. امروزه با افزایش وب‌سایت‌های اجاره سوئیت مبله و اجاره آپارتمان مبله دیگر نگران محل اقامت نیستیم. در هر کجای ایران می‌توان به راحتی با استفاده از این سرویس‌ها نسبت به اجاره روزانه آپارتمان مبله اقدام کرد. این وب‌سایت‌ها در شهر تهران فعالیت بیشتری دارند. یعنی افرادی که قصد سفر به تهران را دارند به راحتی می‌توانند به هر هزینه و شرایطی اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران یا اجاره سوئیت در تهران را انجام بدهند. اما در شهرهای دیگر تعداد آن‌ها روبه افزایش است. برای بسیاری از روستاهای دیدنی و شهرهای پرگردشگر افراد زیادی اقدام به اجاره آپارتمان‌های خود به صورت کوتاه مدت و بلند مدت کرده‌اند.

 

"این روستاها در هر موقعی از سال می‌توانند میزبان شما باشند!

 

اماکن تاریخی، شگفتی‌های معماری و زیبایی‌های طبیعی ایران بی پایان است، اما بیشتر مردم در شهر‌های بزرگ مشغول هستند. گذشته از آن، روستاهای ساکت و آرام در انتظار کشف شدن هستند. فقط کافی است چمدان خود را آماده کنید و دوربین عکاسی خود را بردارید.

 

ابیانه

دهکده 1500 ساله ابیانه با رنگ‌های مایل به قرمز و خانه‌های خشتی شناخته می‌شود. جمعیت آن به چند صد نفر می‌رسد. زنان روسری‌های گلدار و سفید بلند به سردارند. آن‌ها بیشتر با فروش سیب خشک، نعنا، بابونه و سایر گیاهان برداشت شده در آن منطقه برای گردشگران زندگی خود را تأمین می کنند. آب و هوای خنک و منظره زیبا، بازدید کنندگان زیادی را به خود جلب می کند. بنابراین برای سفرهای خارج از کشور خود می‌توانید این روستا را یکی از گزینه‌های خود قرار دهید.

 

cultrure.abiane

 

کندوان

در شمال شرقی تبریز، روستای تاریخی کندوان واقع شده است. خانه های مخروطی شکل از فوران کوه فعلی خفته سهند در داخل سنگ آتشفشانی حک شده اند. خانه‌های این روستا مخروطی شکل هستن و در دل کوه آتشفشانی و خفته سهند قرار دارند. این روستا چیزی حدود 3 هزار سال قدمت تاریخی دارد. خرید صنایع دستی، گیاهان و ادویه و ترشیجات در فروشگاه بهانه‌ی خوبی برای بازدید از بافت روستایی این منطقه است. همچنین می‌توان در هتل آن منطقه اقامت داشت.

 

culture.kandovan

 

فیلبند

فیلبند در مازندران به نظر می‌رسد از یک افسانه به وجود آمده باشد. این دهکده در بالای ابرها قرار دارد. در هنگام غروب آفتاب، خورشید بین ابر‌های پف دار غرق می‌شود. گوسفندان و مرغان رها در چمن‌زار‌ و کلبه‌هایی با زیباترین چشم‌انداز‌ها این منطقه را به بهترین مکان برای فرار از شلوغی‌های زندگی تبدیل کرده است. بهترین زمان برای بازدید ، تابستان است که می توانید از گرمای سایر مناطق ایران فرار کرده و هوای خنک را در ارتفاعات بالاتر به دست آورید.

 

culture.filband

 

میمند

میمند در سال 2015 به فهرست میراث جهانی یونسکو اضافه شد. این روستا یکی دیگر از روستاهای باستانی ایران در استان کرمان است. حکاکی های سنگی با قدمت 10 هزار سال نیز در اطراف این روستا یافت شده است. با تغییر فصل ها ، اهالی روستای نیمه عشایری با حیوانات خود مهاجرت می کنند. فرهنگ و آداب و رسوم جامعه بازتاب پیوند محکم آن با محیط طبیعی است. میمند مطمئنا یکی از قدیمی ترین و جذاب ترین مکان های ایران است.

 

culture.meymand

 

ماسوله

ماسوله که در میان درختان روی کوه قرار دارد ، بیشتر به خاطر معماری بی نظیرش شناخته شده است. ساختمان‌های بهم پیوسته در کوهها به گونه ای ساخته می شوند که سقف یک خانه به عنوان حیاط خانه بالای آن باشد. بنابراین هم حیاط و هم بام هر خانه‌ای مناطق عبور هستند. با توجه به این چیدمان ، وسایل نقلیه موتوری کاملاً ممنوع است (و تقریباً غیرممکن است). همین موضوع ماسوله را تبدیل به مکانی بی‌نهایت آرامش‌بخش کرده است.

 

culture.masoole

 

طالقان

روستای طالقان دارای 76 روستای کوچک‌تر است.بنابراین مناطق زیادی برای بازدید دارد. زمانی که پس از رد شدن از درختان سبز به بالای کوه برسید، یک دریاچه آبی (مصنوعی ساخته شده با سد) به استقبال شما خواهد آمد. در حالی که زمستان‌ها هوای طالقان بسیار سرد است و برف زیادی وجود دارد، بهار طالقان را به بهشت روی زمین تغییر می‌دهد. درختان در این فصل از همیشه سبزتر هستنند و دره‌ها در گل‌های وحشی غرق شده‌اند. هوای خنک وبسیار تمیز و اکسیژن خالص در انتظار بازدیدکنندگان این روستا است.

 

culture.taleghan

 

پالنگان

معماری پالنگان در استان کردستان به ماسوله شباهت دارد. اما فرهنگ کردی بخش بی‌نظیری را به این زیبایی اضافه کرده است. خانه‌های این روستا در یک تنگه شیب‌دار ساخته شده‌اند. شب هنگام کوهستان با چراغ‌های خانه‌ها می‌درخشد و یکی از عاشقانه‌ترین منظره‌ها را خلق می‌کند.

 

culture.palangan

 

پالنگان در قلب کوهستان شما را کاملا از دنیای مدرن دور می‌کند. فقط در سایه درخت استراحت کنید و به هنگام عبور از پل سنگی باریک ، به صدای آرامش بخش رودخانه بابل و زنگ های گوسفند گوش دهید. "

 

 

 

متن بالا ترجمه دقیق بلاگ پست theculturetrip.com بدون اضافه و کم بود. همان‌طور که مطالعه نمودید سایر کشورهای دنیا هم طبیعت، فرهنگ محلی و تمدن ما را زیبا می‌بینند و علاقه زیادی به آن نشان می‌دهند. امید است با ورود بیشتر توریسم به کشور عزیزمان ایران، شاهد افزایش اشتغال زایی برای جوانانمان و همچنین کاهش مهاجرت روستاییان به شهر های بزرگ برای کار باشیم.

+ نوشته شده در چهارشنبه هجدهم دی 1398 ساعت 10:47 توسط آپارتمان مبله یک نظر

حتما شما هم نام Airbnb به گوش‌تان خورده است. اگر با این وب‌سایت آشنایی ندارید و به دنبال پیدا کردن جواب سوال "Airbnb چیست؟" هستید، این مطلب مخصوص شماست. در ادامه این مطلب به طور خلاصه و ساده به معرفی شرکت و وب‌سایت Airbnb پرداخته‌ایم. پس همراه ما باشید تا بتوانیم این وب‌سایت و خدمات آن را به ساده‌ترین و خلاصه‌ترین صورت ممکن برای شما معرفی کنیم.

Airbnb چه کار می‌کند؟

ایر بی ان بی یک سرویس آنلاین برای اجاره دادن و اجاره کردن آپارتمان، سوئیت، خانه و ... در سراسر دنیا است. کاربران Airbnb هم می‌توانند اقدام به اجاره خانه خود یا اتاق هایشان با هر شرایطی کنند. همچنین می‌توان به عنوان میزبان منزل یا اتاق شخصی را برای مدتی مشخص اجاره کرد.

روش درآمدی Airbnb چگونه است؟

ایر بی ان بی بابت هر رزرو 3 درصد کمیسیون از میزبان و بین 6 تا 12 درصد از مهمانان می‌گیرد.
به همین سادگی!
شاید این ایده که افراد غریبه را به عنوان مهمان به منزل خود راه بدهیم کمی عجیب به نظر برسد، اما امروز وب‌سایت Airbnb به مرز 3 میلیون بازدید در روز رسیده است. ایر بی ان بی امروزه دارای دو میلیون مکان اقامتی در ۳۴ هزار شهر در ۱۹۱ کشور مختلف است.

Airbnb این محبوبیت را چگونه به دست آورد؟

در مطرح شدن و محبوب شدن یک سرویس اینترنتی معمولا عوامل زیادی دخیل است. اما مهم‌ترین دلیل محبوبیت آن‌ها اقتصادی بودنشان است. در ایر بی ان بی می‌توان با هر قیمتی محلی برای اقامت با شرایط مختلف پیدا کرد. مخصوصا در مناطقی که قیمت هتل ها گران هستند، می‌توان منزل شخص دیگری را اجاره کرد. اجاره دهندگان هر کدام شرایط مختلفی دارند، که به شما توضیح داده شده است. مثلا برخی کل خانه را اجاره می‌دهند. برخی فقط اتاق در خانه خودشان را اجاره می‌دهند. برخی نظافت را هم در زمان اقامت شما انجام می‌دهند و وظیفه فراهم کردم لوازمی مثل حوله و ... برای مهمانان دارند. به طور کلی هر کس به هر شکل دلخواهی که بخواهد می‌تواند منزل خود را به مهمانان اجاره بدهد. همچنین افراد می‌توانند با هر شرایط حتی از محل زندگی خود درآمد داشته باشند. این می‌تواند یک درآمد قابل توجه در پایان سال برایشان باشد.
در Airbnb به کسی که منزل خود را اجاره می‌دهد میزبان و کسی که اقدام به اجاره سوئیت یا آپارتمان مبله و... می‌کند، مهمان گفته می‌شود.

رزرو آپارتان مبله یا خانه و سوئیت به چه شکل است؟

رزرو هر جایی در Airbnb بسیار ساده است. کاربران از طریق شبکه‌های اجتماعی‌شان می‌توانند در سایت ثبت نام کنند. قابلیت هایی مثل پیام دادن به میزبان، رزرو برای تاریخ‌های مشخص از روی تقویم، مشاهده تصویر و آدرس خانه و همچنین کلیه شرایط و امکانات آن اقامتگاه موجود است.
شما پس از اجاره آپارتمان مبله یا اجاره سوئیت مبله مورد نظرتان، در مکان و زمانی که با میزبان هماهنگ کرده‌اید، قرار می‌گذارید تا محل مورد نظر به شما تحویل داده شود. ممکن است خود شخص میزبان یا کسی که برای آن‌ها کار می‌کند به استقبال شما بیاید. محل این دیدار می‌تواند در منزل میزبان اشد یا جایی با دسترسی آسان تر تا میزبان شما را به آنجا ببرد.

چگونه به مهمان یا میزبانان و جایی که می‌رویم اعتماد کنیم؟

یکی از ویژگی‌هایی که در بحث اعتماد سازی می‌تواند به شما کمک کند نظرات کاربران است. مهمانان و میزبانان می‌توانند صادقانه نظر خود را در مورد میهمان یا میزبان‌شان عنوان کنند. و مهم‌تر از نظرات، هویت افراد با شبکه‌های اجتماعی‌شان مطابقت داده می‌شود.
البته در مورد امکانات ممکن است دچار اشتباه شوید. مثلا ممکن است محلی که انتخاب می‌کنید کمی با تصاویر آن متفاوت باشد. این موارد اجتناب ناپذیر هستند. البته متوجه شدن این نکات هم به راحتی از طریق نظرات کاربرانی که از آنجا استفاده کرده‌اند، امکان پذیر است.
میزبانان هم برای این که منازلشان را با خیال راحت در اختیار مهمانان قرار دهند، اخیرا برایشان سرویسی با عنوان بیمه‌نامه‌ی میزبان برای هرگونه خسارت احتمالی ناشی از دزدی یا ناهنجاری‌های تعریف‌شده است.
ما در 021 مبله خدماتی مشابه ایر بی ان بی را ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید در تمامی مناطق کشورمان اقدام به اجاره آپارتمان مبله در تهران یا اجاره سوئیت در تهران کنید. همچنین در صورتی که ساکن تهران هستید، می‌توانید منزل خود را جهت اجاره روزانه آپارتمان مبله در وب‌سایت ما آگهی کنید. برای مشاهده موارد آپارتمان ها و اقامتگاه های موجود به صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.
+ نوشته شده در پنج شنبه پنجم دی 1398 ساعت 12:44 توسط آپارتمان مبله بدون نظر

اجاره آپارتمان مبله در تهران باید همراه با لوازم و اثاثیه و امکاناتی باشد تا برای میزبانی افراد مختلف نیز در نظر گرفته شوند. همان گونه که ذکر کردیم عده ای از افراد برای اهداف گوناگونی به شهر تهران مهاجرت می کنند که باید در اقامت های به خصوصی در این زمینه سکونت داشته باشند. بنابراین می توانند در شهر تهران آپارتمان مبله ی مورد نظر خود را به صورت کوتاه مدت (اجاره روزانه آپارتمان مبله) و بلند مدت نیز اجاره دهند که می تواند یا روزانه باشد و یا به صورت چند ماهه.

امکانات و شرایط برای اجاره آپارتمان مبله در تهران

وبسایت هایی که این خدمات را انجام می‌دهند، این افتخار را دارند تا هر گونه امکانات و شرایط مختلف را در اختیار شما مشتریان گرامی برای اجاره آپارتمان مبله قرار دهد که می تواند هم به صورت کوتاه مدت و هم به صورت بلند مدت باشد و این کار به صورت آنلاین و به ساده ترین شکل ممکن از طریق سایت انجام می شود.

اجاره آپارتمان مبله کوتاه مدت

در قراردادهایی که مدت زمان اقامت در این آپارتمان ها مشخص نمی باشد، معمولا پیش پرداختی از مشتری برای مدت اجاره سه ماه یا 6 ماه به صورت توافقی مشخص می گردد و دریافت می گردد تا زمانی که وضعیت زمان اقامت شخص مشخص شود.

اجاره آپارتمان مبله بلند مدت

در صورتی که قصد اجاره آپارتمان مبله در تهران یا اجاره سوئیت در تهران به صورت بلند مدت را دارید می توانید در این سایت ها این کار را به صورت آنلاین انجام داده و کیس مورد نظر خود را پیدا کنید. با مشاهده ی عکس های آپارتمان مبله و توضیحات کامل در خصوص آن و همچنین مشاهده ی امکانات این آپارتمان ها می توانید تصمیم گیری درست را در این زمینه اتخاذ نموده و گزینه ی مناسب خود را انتخاب نمائید.

اجاره آپارتمان مبله

 

امکانات و مزیت‌های اجاره آپارتمان مبله در تهران 

اجاره آپارتمان مبله در تهران، امکانات و مزیت های مختلفی دارد که شما می توانید از آن بهره ببرید. یکی از امکانات آن است که افرادی که قصد اجاره به صورت بلند مدت را دارند می توانند از تخفیف های ویژه ای در این زمینه برخوردار شوند.

با اجاره کردن آپارتمان مورد نظرتان در تهران می توانید آشپزخانه و امکانات مرتبط با آن را در اختیار داشته باشید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید. علاوه بر آن افراد می توانند میزبان، مهمانان و دوستان و آشنایان خود شوند تا از فضای صمیمانه آن بهره ببرند.

برای اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران یا اجاره سوئیت مبله با ما تماس بگیربد.

2-story-house-design-inside-decoration-2-story-house-inside-pictures-nice-homes-home-ideas-2-storey-duplex-house-design-philippines

747896661

سوالات متداول اجاره آپارتمان مبله در تهران:

هزینه ی اجاره آپارتمان مبله در تهران چقدر است؟

هزینه‌های هر کدام از آپارتمان‌ها با توجه به شرایط و امکانات، موقعیت و متراژ خانه‌ها مشخص می‌شود.

چرا باید برای اجاره آپارتمان مبله در تهران اقدام کنم ؟

مهم‌ترین مزیت آن مبله بودن آپارتمان‌هاست که تمامی امکانات یک منزل مسکونی را در اختیارتان می‌گذارد. 

اجاره آپارتمان مبله در تهران چه مزایایی دارد؟

شهر تهران به دلیل وسعت زیاد و شلوغ بودن همیشه مسافران و بقیه کسانی که قصد اقامت کوتاه مدت در این زمان را دارند را با چالش روبرو ساخته است. گاهی هتل گزینه مناسبی برای اقامت نیست. در نتیجه ایده آل ترین گزینه می‌تواند یک سوئیت مبله یا خانه با اماکانات کامل باشد. همچنین این کار می‌تواند کلیه دردسر‌های مربوط به اجاره خانه را از بین ببرد. به جای پیدا کردن یک منزل و اجاره آن و پر کردن آن با اثاثیه منزل و... تنها با چند کلیک ساده یک آپارتمان مبله دریافت می‌کنید.

مدت زمان اجاره آپارتمان مبله در تهران چقدر است؟

این زمان می‌تواند کوتاه یا بلند باشد که با توافق دو طرف صورت می‌گیرد. بعضی از صاحبین آپارتمان‌ها تمایل به اجاره بلند مدت ندارند که در مشخصات آپارتمان‌ها ، تمامی موارد ذکر شده است.

+ نوشته شده در سه شنبه نوزدهم آذر 1398 ساعت 11:46 توسط آپارتمان مبله بدون نظر